Produkty - Garaże blaszane

Rus - Stal

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować Ci tak bogatą ofertę garaży blaszanych. Nie rzucamy słów na wiatr, dlatego niżej możesz zobaczyć wybrane realizacje, które wykonaliśmy na zamówienie naszych klientów. Co najważniejsze – zadowolonych klientów.

Nie boimy się przyznać, że w ofercie popularnych blaszaków mamy naprawdę spore doświadczenie, a to pozwala nam zapewniać takie garaże, które będą dopasowane do Twoich potrzeb. Jesteśmy w stanie dokonać wszelkich modyfikacji naszych garaży drewnopodobnych, dlatego bardzo chętnie wysłuchamy, z jakim problemem musimy sobie poradzić. Interesuje Cię konkretny kolor blaszaka?

Twoje wymagania uwzględniają specjalne wymiary, a może konstrukcję? Dla nas to żaden problem, ponieważ lubimy wyzwania i chętnie dostosujemy się do Twoich oczekiwań.

Nasza oferta blaszaków

Niezależnie od tego, jakiego garażu blaszanego potrzebujesz, będziemy w stanie Ci go dostarczyć. W naszej ofercie znajdziesz te proste i mniejsze garaże jednospadowe z bramami uchylnymi, ale też zdecydowanie większe i dostojniejsze konstrukcje, czyli garaże blaszane drewnopodobne dwuspadowe, wraz z dwoma bramami uchylnymi. Oczywiście w grę wchodzą też dodatkowe wiaty, drzwiczki i inne przydatne urozmaicenia.

Dosłownie każdy garaż blaszany w naszej ofercie może być wykonany z blachy ocynkowanej bądź akrylowej i to w kolorach i odcieniach. Popularny jest np. złoty dąb, orzech, grafit i inne. Nasi klienci doceniają największe zalety garaży wykonanych z blachy. Jedną z największych jest oczywiście cena, dlatego zapraszamy do składania zamówień.


Kiedy garaż blaszany sprawdzi się najlepiej?

 

Nie od dziś wiadomo, że samochód przechowywany w garażu jest chroniony najlepiej. Mowa tutaj o różnych czynnikach atmosferycznych, ale też przed włamaniami. Skoro tutaj jesteś, na pewno doskonale zdajesz sobie z tego sprawę. Jest jednak jeden problem. Często przeraża nas wysoka cena budowy garażu. Rezygnujemy, po czym musimy parkować nasze auto pod gołym niebem, a to jak już wspominaliśmy wyżej wcale nie jest dobrym pomysłem.

 

Grad, śnieg, deszcz, zmienna temperatura i wilgoć sprawiają, że niektóre elementy pojazdu mogą przedwcześnie rdzewieć i niszczeć. W końcu zależy Ci na tym, aby jako właściciel samochodu uniknąć tych kosztów. Blaszak to nie tyle alternatywa, co ogólnie dobre wyjście. Wcale nie musisz decydować się na budowę drogiego i przede wszystkim – czasochłonnego garaż murowanego. Garaż blaszany wyróżnia się tutaj ceną i funkcjonalnością, ponieważ możesz w nim nie tylko zaparkować swoje auto, ale też przechowywać sprzęt gospodarczy, czy też różnego rodzaju materiały, a to np. te materiały.

 

W ten sposób, z pewnością dobrze zabezpieczysz je przed kaprysami pogody oraz przed kradzieżą. Jeśli nie stać Cię na garaż murowany, tym bardziej nie stać Cię na straty spowodowane wspominanymi wyżej niemiłymi sytuacjami.

Wykonanie blaszaka - solidniejsze niż Ci się wydaje

 

W większości żyjemy w przekonaniu, że te najtrwalsze garaże to oczywiście te murowane, wykonane z twardej oraz grubej cegły, która jest odporna na wszelkie zewnętrzne czynniki. Twierdzenie, że są one bardziej wytrzymałe niż garaże blaszane jest z całym przekonaniem błędne.

 

Blaszak to bardzo mocna konstrukcja, która jest w stanie służyć Ci przez wiele długich lat i chronić wnętrze przed zagrożeniami z zewnątrz. Ponadto, długo będzie utrzymywać się też jego estetyka. Wynika to w dużej mierze z tego, że jako doświadczony producent, stawiamy na wyselekcjonowane materiały. Chcemy mieć pewność, że zyskasz dostęp do nowoczesnego obiektu, który spełni Twoje oczekiwania. Stawiając na blachę ocynkowaną, która jest odporna na działanie rdzy.

 

Poszycie garażu blaszanego to najczęściej blacha trapezowa i tak samo w tym przypadku wiele zależy od Twoich upodobań co do kolorystki. Chociaż wspomniane poszycie jest istotnym elementem, najważniejsza dla trwałości blaszaka jest jego konstrukcja, która składa się z odpowiednich kątowników oraz ceowników. W ten sposób, szkielet garażu blaszanego może być odpowiednio wytrzymały oraz stabilny. Bez względu na to, na jaki rodzaj i wielkość się zdecydujesz, wykonana przez nas konstrukcja sprawi, że będziesz mógł cieszyć się jej trwałością przez lata.