Sprzedawca godny zaufania twoje zadowolenie - nasza reputacja!

Rus - Stal

Firma RUS-STAL od wielu lat zajmuje się produkcją garaży blaszanych. Przez cały ten okres nasza firma wykonała tysiące zleceń, zdobywając tym samym przychylność zadowolonych klientów.

Najważniejszy jest dla nas Klient, dlatego nieustannie udoskonalamy nasze produkty oraz dbamy o to, aby ich jakość była jak najlepsza, a cena jak najniższa.

Precyzja, solidność oraz estetyka wykonania to podstawowe cechy produktów wytwarzanych przez firmę RUS-STAL.

Firma Rus-Stal to wiodący producent garaży blaszanych i innych produktów wykonanych ze stali. Oferujemy zarówno najsolidniejsze, jak i najtańsze garaże blaszane na rynku. Jako producent garaży blaszanych z wieloletnim doświadczeniem, proponujemy Państwu atrakcyjne promocje oraz komplementarną ofertę produktową. Wierzymy, że estetyka wykonania, wszechstronność oraz solidność, jakimi odznaczają się nasze garaże blaszaki, sprawią, że zaufają Państwo naszej firmie.

Firma Rus-Stal posiada zakłady produkcyjne na terenie Małopolski. Garaże blaszane wykonywane w naszych zakładach realizowane są z dachami dwuspadowymi oraz jednospadowymi. Oferujemy garaże, wiaty, hale i schowki jednostanowiskowe oraz wielostanowiskowe, całkowicie dopasowane do Państwa wymagań oraz potrzeb. Szukają Państwo najniższej ceny garaży blaszanych? Garaże z blachy firmy Rus-Stal to gwarancja najlepszej ceny za produkty najwyższej jakości.

Produkowane bramy garażowe są całkowicie kompatybilne z naszymi garażami blaszanymi. Na życzenie klienta wykonujemy bramy garażowe na specjalne zamówienie. W stałej ofercie posiadamy bramy garażowe uchylne (podnoszone do góry) oraz dwuskrzydłowe (otwierane na boki).


Dlaczego warto wybrać Rus-Stal?

Zastosowanie

Przechowalnia samochodu oraz innych pojazdów, takich jak motocykle czy rowery.

Dzięki swojej wszechstronności i przydatności garaże blaszane cieszą się rosnącym zainteresowaniem, szczególnie wśród osób które posiadają  gospodarstwo bądź działkę, czy to budowlaną, czy rekreacyjną i poszukują szybkiej do zamontowania przechowalni dla różnego rodzaju sprzętów.

  • Nasze CECHY to Precyzja - Solidność - Estetyka
  • Realizacja dostosowana do wymagań KLIENTA
  • Atrakcyjne cenowo PROMOCJE
  • Regularnie oferowane NOWOŚCI
BEZ OGRANICZEŃ
Kompleksowy Transport i Montaż w Każdym Zakątku Kraju
KONTAKT Z NAMI