Garaże blaszane

Rus - Stal

Niedrogi, nieskomplikowany i funkcjonalny – to najważniejsze cechy, jakie posiada garaż blaszany. Można go mieć już za niewielkie pieniądze. Najtańsze garaże blaszane kosztują nawet poniżej tysiąca złotych, choć przeważają ceny kilkakrotnie wyższe. Konstrukcja taka chroni pojazd przede wszystkim przed wpływem warunków atmosferycznych. Przydaje się to szczególnie zimą, w śnieżne dni. W garażu można – oprócz pojazdu – przechowywać również rozmaite akcesoria samochodowe, motocyklowe lub inne przedmioty.

Bydgoszcz dobrze wie, że garaże blaszaki chronią przechowywane w nich mienie, choć oczywiście nie są to konstrukcje pancerne. Powinny też wytrzymywać rozmaite warunki atmosferyczne.  Bardzo ważne jest solidne, równe i wypoziomowane podłoże, szczególnie wtedy, gdy garaż ma bramę otwieraną tradycyjnie, a nie uchylną. Blaszany garaż można też ocieplić.

W naszej ofercie znajdują się także blaszane hale i wiaty, kojce dla psów oraz siatki, słupki, bramy i balustrady. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi aktualnymi promocjami.