Garaże blaszane

Rus - Stal

Nie ma nic lepszego niż spokojna głowa. Świadomość, że Twój samochód jest bezpieczny, nikt go nie porysuje, uszkodzi w inny sposób, a co gorsza ukradnie. Nie ma też nic gorszego niż zimowy poranek, kiedy to codziennie czeka Cię wyjątkowo nieprzyjemne zdrapywanie szronu z szyb Twojego samochodu, po czym okazuje się jeszcze, że ujemna temperatura rozładowała akumulator w aucie. To wszystko sytuacje, które mogą mieć pozytywny obrót spraw i sam jesteś w stanie do tego doprowadzić. No może z małą pomocą z naszej strony, kiedy do dostarczymy Ci estetyczny, wytrzymały i funkcjonalny garaż blaszany. Dokładni taki, jakiego aktualnie potrzebujesz.

Blaszak i jego wytrzymałość

To chyba najczęstsza wątpliwość osób, które wahają się pomiędzy murowanym, a blaszanym garażem. Martwimy się, że tylko ten z pustaków lub cegieł da nam solidność, której wymagamy, natomiast obawy te są zupełnie bezpodstawne. Konstrukcje blaszaków, które wykonujemy mają odpowiednie wzmocnienia, a przy tym stawiamy jedynie na materiały najwyższej jakości. Blacha ocynkowana to coś co sprawia, że blaszak może funkcjonować latami.

W przypadku murowanego garażu może i mamy do czynienia z wysoką trwałością, jednak jest ona okupiona szeregiem minusów. Przecież dochodzi tutaj o wiele wyższy koszt, nakład czasu oraz pracy, a w przypadku blaszaka cena i inne korzyści sprawiają, że nie trzeba się dwa razy namyślać, aby wyłonić tę lepszą opcję. Jedyne czego potrzebujesz to trochę odpowiednio gruntu, a także pozwolenie na budowę, a my już za Ciebie zajmiemy się całą resztą.

Blaszak i jego estetyka

No tak. Garaż blaszany przecież musi nie tylko spełniać swoje nadrzędne funkcje. Powinien także dobrze wyglądać. Ale i to nie stanowi dla nas żadnego problemu, ponieważ przykładamy bardzo dużą wagę do estetyki naszych produktów. Wystarczy tylko spojrzeć na oferowane przez nas blaszaki drewnopodobne, które świetnie imitują ten naturalny materiał, a przy okazji kolor oraz faktura jest bardzo wytrzymała i odporna na czynniki atmosferyczne. Wcale nie jest powiedziane przecież, że blaszak na budowę, na działkę, czy też blaszak ogrodowy musi być elementem oderwanym od estetyki naszego domu i jego otoczenia. Może, a nawet powinien być w niego idealnie wkomponowany, dlatego właśnie nasza oferta Ci to umożliwia. Możesz zdecydować się na różne wymiary, konstrukcję, ale też kolorystykę i odcienie. Z nami z łatwością spełnisz swoje potrzeby i oczekiwania względem garażu blaszanego. Będziesz mógł cieszyć się funkcjonalnością oraz estetykę, która jest bardzo istotnym elementem.

Sprawdź naszą ofertę

Mamy bardzo bogatą ofertę produktów, a w tym wiele różnych rodzajów garaży blaszanych, a w tym: blaszak drewnopodobny,  blaszak podwójny, blaszak z wiatą, blaszak dwustanowiskowy, blaszak 4x6, blaszak 2x3, blaszak 6x6, blaszak 5x6, blaszak 4x5, blaszak 3x4, blaszak 3x3

Jeśli skontaktujesz się z nami i podejmiemy współpracę, będziesz mógł też liczyć na atrakcyjne promocje, dlatego nie zapomnij o nią zapytać. Chętnie doradzimy i znajdziemy wspólne rozwiązanie, dzięki któremu zyskasz dokładnie taki blaszak, jakiego potrzebujesz.