Garaże blaszane

Rus - Stal

Kradzieże aut i ich części oraz wandalizm to zjawiska, które wciąż stanowią zmorę wszystkich zmotoryzowanych. Parkując swój pojazd pod gołym niebem, nigdy nie mamy pewności, czy nazajutrz zastaniemy go w takim samym stanie, jak podczas parkowania. Murowane i drewniane garaże są stosunkowo drogie, nie zawsze też można je postawić na własnej posesji.

Zupełnie inaczej jest, gdy chodzi o garaże blaszane. Te mniejsze można stawiać nawet bez pozwolenia na budowę, a jedynym zmartwieniem właściciela jest przygotowanie podłoża i zamocowanie zmontowanego garażu już na nim. Tak chroniony samochód nie padnie ofiarą złodzieja ani pijanego chuligana, a padający śnieg czy deszcz nie zaatakuje jego karoserii. Włocławek to jedno z wielu miast, w którym stoją już nasze wyroby.

Garaże z blachy nadają się też znakomicie do przechowywania rowerów, opon, kanistrów, części zamiennych, a nawet rzeczy niezwiązanych z motoryzacją, jak choćby sprzęt ogrodowy czy narzędzia budowlane. Polecamy zatem najtańsze garaże blaszane – solidne, uniwersalne i estetycznie wykonane.