Garaże blaszane

Rus - Stal

Postawiony na własnej działce lub w obejściu garaż blaszany to tania, ale niezawodna alternatywa dla murowanego. Do wyboru są rozmaite konstrukcje i rozmiary, a całość może być malowana w różnych kolorach i odcieniach – pasować będzie zatem do każdego otoczenia.

Pojazd przechowywany w garażu ma się lepiej niż stojący pod chmurką. Wie o tym każdy kierowca. Samochód tylko z pozoru przystosowany jest do nieustannego zmagania się z warunkami atmosferycznymi. Owszem, niespecjalnie szkodzi mu jazda w deszczu lub zakurzoną, rozpaloną słońcem ulicą, ale długie postoje na wolnym powietrzu z czasem dadzą mu się we znaki. Również kierowca doceni garaż blaszak, jeśli np. zimą, w śnieżny poranek, zastanie swoje auto nieprzysypane śniegiem, a szyby wolne od szronu i uruchomi bez problemu silnik.

Częstochowa zna już nasze garaże z blachy, montowaliśmy je w tym mieście niejeden raz. Również Państwa zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą w wyborze, wycenią produkt i przyjmą Państwa zamówienie.