Garaże blaszane

Rus - Stal

Ach, te ptaki! Czasem wydają się wręcz złośliwe, gdy swoimi odchodami zanieczyszczają parkujące pod gołym niebem samochody. Karoseriom nie służy też długotrwała ekspozycja na słońce i opady atmosferyczne. Spieszący się kierowca nieraz siarczyście zaklnie, gdy przed wyruszeniem w drogę musi usuwać liście z przedniej szyby.

Tak być jednak nie musi: rozwiązaniem są garaże blaszane – cenowa alternatywa dla murowanych. Blaszak może stanąć niemalże na każdej posesji, wystarczy kilka metrów kwadratowych miejsca i odpowiednio przygotowane podłoże. Wrocław? Oczywiście, mamy tam wielu Klientów i chętnie wracamy, by montować na miejscu wyprodukowane przez nas najtańsze garaże blaszane.

Ceny garaży blaszanych sprawiają, że jest to inwestycja dostępna praktycznie dla każdego kierowcy, który ma do dyspozycji odpowiednie miejsce na swojej działce przy domu. Nasza oferta obejmuje konstrukcje, które można dopasować do architektury budynku, także kolorystyka może być odpowiednio dobrana. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!