Garaże blaszane

Rus - Stal

Jeżeli szukacie Państwo taniej alternatywy dla murowanego garażu, znajdziecie ją na naszej stronie. Konin to jedno z wielu miast, do których dostarczamy i w których montujemy najtańsze garaże blaszane. Produkujemy je od lat, mamy więc niezbędne doświadczenie, które pozwala nam oferować wysoką jakość w niewysokich cenach. Nasze garaże blaszaki tworzymy zgodnie z zapotrzebowaniem klientów – mogę mieć różną konstrukcję, dach, bramę, rozmiar, kolor, a nawet odcień koloru.

Dzięki takiemu garażowi Państwa pojazd będzie czekał na kierowcę osłonięty od deszczu, śniegu i promieniowania słonecznego. Wraz z nim możecie Państwo trzymać pod kluczem części zamienne, ogumienie i rozmaite akcesoria. Zmieszczą się też rowery. Na życzenie dostarczymy Państwu garaż blaszak z wiatą.

Możecie Państwo wybrać bramę dwuskrzydłową (czyli otwieraną tradycyjnie, na boki) albo uchylną, otwieraną do góry. Produkujemy także garaże blaszane z profilu zamkniętego, charakteryzujące się większą stabilnością. Wszystkie nasze wyroby są wykonane precyzyjnie, solidnie i estetycznie.